Johnstone na celowniku klubów Championship

kadra-628-390-johnstone

Sam Johnstone jest bliski odejścia na wypożyczenie do Nottingham Forest bądź Cardiff. Bramkarz nie zaliczył jeszcze debiutu w seniorskiej drużynie Manchesteru United.

Manchester United otrzymał już wiele ofert za utalentowanego golkipera. Aston Villa, Fulham, Wigan, Huddersfield i Bristol City złożyły oferty, ale każda z nich została odrzucona. Oferty Forest i Cardiff są bardziej przekonujące i bardzo możliwe, że zostaną przyjęte.

Jose Mourinho nie chce pozwolić na definitywne odejście Sama, ponieważ podoba mu się jego podejście. 23-latek może być alternatywą dla Romero bądź de Gei, ale potrzebuje ogrania na najwyższym poziomie.

Moim zadaniem jest pokazanie swoich umiejętności. Każdego dnia uczę się czegoś nowego od Jose. Jest bardzo dobrym menadżerem i wspaniałym człowiekiem. W sezonie rozegramy wiele meczów, więc musze być gotowy. Wszystko może się wydarzyć – mówi Johnstone.

Sam jest zawodnikiem Manchesteru United już 13 lat.

W ubiegłym sezonie był na ławce rezerwowych w pierwszych sześciu meczach, ale powrót Davida De Gei sprawił, że nigdy nie zaliczył debiutu. Wielu trenerów przekonywało go, aby pozostał w klubie, ponieważ ma umiejętności umożliwiające grę w pierwszym składzie.

Nie uważam, abym różnił się od Jessego Lingarda czy Marcusa Rashforda. Oni chcą grać dla Manchesteru United. Ja chcę tego samego. Muszę czekać na swoją szansę, ponieważ rywalizuję z najlepszymi bramkarzami na świecie.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja