Puel: Fonte nie przejdzie do Man Utd

628-390-fonte-2

Jose Fonte znajdował się na celowniku Manchesteru United, jednak po rozmowie z szefostwem Southampton, zgodził się na podpisanie nowego kontraktu i pozostanie na St. Mary’s Stadium.

Jose Mourinho widział w Fonte odpowiednie wzmocnienie defensywy Czerwonych Diabłów i był gotów w ostatnich dniach okienka transferowego złożyć za niego ofertę w wysokości 8 milionów funtów, lecz jak powiedział menadżer Świętych, Claude Puel, sprawa jest już zamknięta i Portugalczyk zostanie w swoim obecnym klubie.

Po spotkaniu z dyrektorem piłkarskim, Lesem Reedem oraz właścicielem klubu, Ralphem Kruegerem, Fonte zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu, który zagwarantuje mu podwyżkę z 45 tysięcy na 70 tysięcy funtów tygodniowo.

Sytuacja z Jose jest już zakończona i wraca on do normalnych zajęć. Jose Koncentruje się teraz tylko na piłce i na drużynie. Ma za sobą udaną rozmowę z dyrektorem piłkarskim oraz właścicielem klubu i wszystko jest w porządku.

– Ważne było dla nas by zatrzymać go w klubie, ponieważ ma wielką osobowość, a także jest profesjonalistą i ma zdolności przywódcze. Ważne było wysłuchanie jego oczekiwań, a potem przedyskutowanie tego, ale to już za nami i teraz jest czas na grę – powiedział menadżer Southampton, Claude Puel.

Źródło:

The Mirror

Dyskusja