Mourinho oczekuje lepszej gry Martiala

628-390-martial-13

Jose Mourinho odbył rozmowę z Anthonym Martialem, w której przekazał mu, że liczy iż wyjdzie on z kryzysu formy i wzniesie się na wyższy poziom. Boss boi się, że prywatne problemy Martiala mają wpływ na jego grę.

Francuski napastnik zerwał niedawno ze swoją miłością – Samanthą, która w ramach odwetu atakuje go za pomocą mediów, wyciągając na światło dzienne ich prywatne sprawy. Źródło blisko związane z United twierdzi, że menadżer Czerwonych Diabłów odbył rozmowę z młodym zawodnikiem i nakazał mu się skupić na grze.

Martial przechodzi teraz przez trudny okres w życiu, ale to do niego należy uporządkowanie swoich prywatnych spraw. Menadżer dał mu to jasno do zrozumienia – przekazał informator.

Anthony, który dołączył do klubu z Old Trafford za kwotę 36 milionów funtów, był wyróżniającą się postacią w ubiegłorocznej kampanii. W tym sezonie sprawy nie mają się już tak kolorowo. Francuz wprawdzie wystąpił w pierwszych trzech meczach nowego sezonu, lecz w żadnym nie rozegrał pełnych 90 minut, będąc zmienianym w każdym ze spotkań.

Jose Mourinho wierzy, że Martial może odzyskać dawną formę i znów szaleć na lewej stronie boiska, a o za tym idzie być pewnym punktem formacji ofensywnej Czerwonych Diabłów.

Źródło:

The Sun

Dyskusja