Schweinsteiger: Man Utd to mój ostatni klub w Europie

628-390-schweinsteiger-6

Bastian Schweinsteiger nie ma zamiaru opuszczać Manchesteru United, o ile nie dostanie oferty spoza Europy. Niemiec przekonuje, że jest gotowy do gry i Jose Mourinho może korzystać z jego umiejętności piłkarskich.

32-latek trenuje z drużyną rezerw i nie jest brany pod uwagę przez Jose Mourinho przy wybieraniu kadry meczowej. Portugalczyk dał Niemcowi do zrozumienia, że nie widzi dla niego miejsca w zespole i jedyną opcją jest odejście.

Schweinsteiger aż osiem razy wygrał Bundesligę. W zespole Louisa van Gaala zagrał 13 razy, ale drugą część sezonu spędził na leczeniu kolejnych kontuzji.

Manchester United będzie moim ostatnim europejskim klubem. Szanuję inne kluby, ale Manchester United był jedynym zespołem dla którego byłem w stanie odejść z Bayernu. To się nie zmieniło. Będę gotowy na wypadek, gdyby Manchester United mnie potrzebował. Tyle mam do powiedzenia w sprawie obecnej sytuacji. Dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierają.

Bastian nie ma wielu opcji, jeśli faktycznie rozważa transfer poza Europę. Okienko transferowe MLS skończyło się 3 sierpnia, a w Chińskiej Superlidze 15 lipca.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja