De Gea oczyszczony z zarzutów w aferze seksualnej

628-390-degea-sad-2

David de Gea zaprzeczył wszystkim oskarżeniom, które postawiono przeciwko niemu przed EURO 2016. Śledztwo w sprawie hiszpańskiego bramkarza zostanie umorzone.

W przededniu inauguracji Mistrzostw Europy 2016 w mediach pojawiła się historia prostytutki, która została zamówiona przez Davida i jego kolegę z reprezentacji młodzieżowej. Twierdziła, że była przetrzymywana i bita. Początkowa burza medialna wzbudziła wiele kontrowersji, ale Vicente Del Bosque nie zdecydował się na usunięcie piłkarza Manchesteru United ze składu.

Dwa miesiące po EURO hiszpańska gazeta Interviu poinformowała, że śledztwo w sprawie Davida zostało zakończone, ponieważ kobieta nie była w stanie potwierdzić swoich zeznań. Znana pod pseudonimem “TP3” kobieta plątała się w zeznaniach i policja poddała w wątpliwość spójność jej wersji wydarzeń.

Według hiszpańskich dziennikarzy prostytutka chciała sprzedać historię do mediów i zarobić na niej. Potwierdza to pierwsza publikacja, która mówiła o dobrowolnej orgii kobiety z piłkarzami. Dopiero później poinformowano o przemocy i przetrzymywaniu.

Źródło:

Mirror

Dyskusja