Atkinson: Zlatan zdobędzie 20 goli w Premier League

628-390-zlatan-manutd-4

Były menadżer Manchesteru United, Ron Atkinson pochwalił Zlatana Ibrahimovica za występ w meczu Czerwonych Diabłów z Southampton. Szwed, który trafił w piątek dwukrotnie do siatki, został wybrany Piłkarzem Meczu.

Atkinson, który oprócz Zlatana pochwalił za mecz ze Świętymi także Paula Pogbę i Antonio Valencię, w krótkim wywiadzie dla MUTV wyraził swoje zdanie na temat 34-letniego napastnika.

– Rzeczą, która mnie najbardziej satysfakcjonuje, jest to, że mamy w drużynie napastnika, który zdobywa gole. Patrzę na Zlatana i obstawiam, że skończy on z 20 golami w lidze.

– Będąc szczerym co do jego osoby. Wielokrotnie podczas meczu zastanawiamy się, gdzie on jest? Nie jest dynamiczny i nie jest biegaczem, ale on ma 34 lata. On nie będzie tego robił. Ale dostrzeżesz go, gdy stworzy się mu odpowiednią okazję do zdobycia bramki – widzieliśmy już dwie wspaniałe bramki głową.

– Przed meczem o Tarczę Wspólnoty i przed tym z Southampton, nie zdawałem sobie sprawy jaki mocny jest on w powietrzu. To były dwie wspaniałe główki. Zawsze kojarzymy go z akrobatycznymi uderzeniami z nad głowy czy strzałami z dystansu, ale on jest też bardzo groźny w powietrzu – powiedział Atkinson dla MUTV.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja