Pogba wychwalany przez ekspertów Sky Sports

628-390-pogba-manutd-6

Paul Pogba zagrał bardzo dobrze we wczorajszym meczu z Southampton. Dobra postawa sprawiła, że eksperci Sky Sports jednogłośnie chwalą Francuza.

Jamie Carragher, Ryan Giggs, Jamie Redknapp i Thierry Henry byli gośćmi pomeczowego studia Sky Sports. Każdy z nich nie mógł się nachwalić powracającego na Old Trafford Pogby.

– Paul był wszędzie. Był pomocnikiem odbierającym piłkę i ofensywnym pomocnikiem jednocześnie. Swoim stylem gry przypominał mi środkowych pomocników sprzed kilkunastu lat – był na całym boisku i brał udział w każdej fazie gry. Jego występ można porównać do gry najlepszego piłkarza na szkolnym boisku. Robił, to co chciał i kiedy chciał. – mówił Jamie Carragher.

Według Ryana Giggsa wczorajszy mecz pokazał dlaczego Paul kosztował tak dużo.

Największym komplementem dla Paula jest to, że patrzyłem na jego grę i nie myślałem o 89 milionach funtów, które za niego zapłacono. Widziałem piłkarza, który bawi się na boisku. Jest genialny. Po tygodniu treningów zagrał niesamowicie i wytrzymał 90 minut na placu gry. Jest wart każdego funta.

Również Jamie Redknapp nie był w stanie przyczepić się do gry Francuza.

Wiele osób obejrzało ten mecz, aby dowiedzieć się o co chodzi z Paulem Pogbą. Pokazał, że jest piłkarzem światowej klasy. Tydzień treningów i taka gra? Niesamowite!

Thierry Henry był zadowolony z postawy swojego rodaka.

Zaimponował mi sposób w jaki kontrolował tempo gry. Robił po prostu wszystko. Gdyby Zlatan nie zdobył dwóch goli, to właśnie Paul zostałby piłkarzem meczu.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja