Giggs: Fani chcą triumfu w ładnym stylu

628-390-giggs

Ryan Giggs ostrzegł menadżera Manchesteru United, Jose Mourinho, że kibice oczekują od niego sukcesu w Premier League w ładnym stylu.

Podopieczni Portugalczyka dobre weszli w nowy sezon, wygrywając 3-1 z Bournemouth i 2-0 z Southampton, dzięki czemu po dwóch kolejkach mają komplet punktów. Poprzednik Mourinho, Louis van Gaal został zwolniony między innymi z powodu stylu gry jego drużyny. Ryan Giggs jest zdania, że The Special One powinien też zwrócić uwagę na styl futbolu grany przez Czerwone Diabły.

Kibice United oczekują atrakcyjnego futbolu, na co narzekano przez ostatnie trzy lata po odejściu na emeryturę Sir Aleksa Fergusona. Oczywiście musimy też walczyć o trofea i myślę, że w tym roku mamy na to dużą szansę.

Kibice przyjmą wygrane po 1-0, jeśli zdobędziemy tytuł, ale zawsze można też zrobić to w ładnym stylu. Jako kibic jestem łapczywy i chce obu rzeczy. Chcę by drużyna wygrywała mecze, ale też chcę by zrobiła to grając atrakcyjny futbol – powiedział Walijczyk dla “Sky Sports”.

Giggs pochwalił też Zlatana Ibrahimovica, który licząc spotkanie o Tarcze Wspólnoty, zdobył 4 gole w 3 meczach.

Eric Cantona był wspaniały, to był wspaniały profesjonalista i Zlatan jest taki sam. Nie mógłby grać na topowym poziomie przez tak długi czas, jeśli nie byłby profesjonalistą i nie wykonywał swojej pracy dobrze. Jeśli zamierzasz wygrać ligę, potrzebujesz kogoś, kto będzie strzelał gole i właśnie on może być tą osobą, która będzie trafiała do siatki – dodał Giggs.

Źródło:

ESPN

Dyskusja