Fantasy Premier League: 2 kolejka!

fantasy-premier-league

Już jutro meczem Manchesteru United z Southampton rozpocznie sie 2 kolejka Premier League. Przypominamy, że do jutra do godziny 20 można też zmieniać składy w Fantasy Premier League. Dokonaliście już koniecznych zmian? Przypominamy po krótce o co chodzi  i jak dołączyć do naszej ligi.

Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się na stronie https://fantasy.premierleague.comPo zarejestrowaniu i zalogowaniu, należy wybrać piłkarzy do swojej drużyny.

Każdy ma do dyspozycji wirtualne 100 milionów funtów, za które kupuje piłkarzy. Pieniądze muszą wystarczyć na 15 zawodników – 2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników i 3 napastników, dlatego nie możemy kupić samych wielkich gwiazd, gdyż po prostu nie starczy nam na nich pieniędzy.

Przy każdym piłkarzu podana jest jego cena w milionach funtów. Dla przykładu Zlatan Ibrahimovic kosztuje aż 11,5 miliona funtów, dlatego jeśli chcielibyśmy 15 piłkarzy w podobnej cenie, to znacznie przekroczylibyśmy budżet. Jeśli zatem kupimy Zlatana, musimy się liczyć, że przyjdzie nam dobrać do składu też jakiegoś tańszego piłkarza za np. 4,5 czy 5 mln funtów.

Gdy już mamy skompletowaną drużynę, musimy wybrać podstawową jedenastkę na najbliższą kolejkę Premier League. Każdego tygodnia wybieramy spośród naszej drużyny podstawową jedenastkę oraz kapitana i wicekapitana. Kapitan punktuje podwójnie, a wicekapitan wybierany jest w razie czego, gdyby kapitan nie zagrał w danej kolejce, wówczas wybrany przez nas wicekapitan pełni jego funkcje i to on punktuje podwójnie.

Co tydzień zawodnicy desygnowani przez nas do gry zdobywają punkty. Co tydzień też możemy dokonać jednego darmowego transferu, gdy natomiast chcemy wymienić więcej niż jednego zawodnika warto zastanowić się dwa razy, bo za każdy dodatkowy transfer otrzymamy na daną kolejkę -4 punkty, co w ogólnym rozrachunku może mieć duże znaczenie. Więcej zasad znajdziecie na stronie organizatora zabawy fantasy.premierleague.com.

LIGA RedUnited.pl

Nic tak nie cieszy w grze Fantasy Premier League jak rywalizacja, dlatego zachęcamy do dołączenia do naszej ligi RedUnited.pl, w której to czytelnicy naszego serwisu będą się mogli zmierzyć ze sobą.

Aby dołączyć do ligi należy:

– wejść na stronę fantasy.premierleague.com.
– po zalogowaniu się wybrać MY LEAGUES
– potem wybrać JOIN A LEAGUE
– wybieramy pole PRIVATE LEAGUE
– W wolne okienko wpisujemy kod 2467093-577121
Oczywiście nie należy zapomnieć o ustaleniu składu swojej drużyny w zakładce MY TEAM.Przypominamy, że przed każdą kolejką zmian w składzie możemy dokonywać najpóźniej na godzinę przed pierwszym meczem danej kolejki.

ZAPRASZAMY DO GRY!

Dyskusja