Daily Mail: Martis nie trafi do Man Utd

628-390-martis

Zaledwie kilka tygodni po okresie spędzonym na testach w Manchesterze United, Liandro Martis podpisze kontrakt z Leicester City – informuje Daily Mail.

Napastnik pochodzący z Curacao zwrócił uwagę trenerów United po meczu towarzyskim w barwach drużyny Oldham Athletic przeciwko Preston North End, w którym strzelił fantastycznego gola.

Martis przebywał tydzień na testach w Carrington, a także spędził jeden dzień w Leicester City i oba kluby zrobiły na nim bardzo dobre wrażenie, jednak niezdecydowanie Czerwonych Diabłów sprawiło, że 20-latek zdecydował sie podpisać kontrakt z mistrzem Anglii.

Spędziłem dzień w Leicester, gdzie czułem się dobrze i otrzymałem z klubu ofertę. Później byłem tydzień w Manchesterze United i po dobrej opinii od Warrena Joyce’a mogłem spodziewać się propozycji kontraktu, jednak nie mogę dłużej czekać, gdyż chce by moja kariera się rozpoczęła.

– Jestem pewien moich umiejętności. Grałem kilka meczów sparingowych, dzięki czemu jestem w dobrej dyspozycji. Grałem przeciwko Crewe, które występuje w League Two i strzeliłem gola oraz zaliczyłem asystę, potem zagrałem przeciwko Tranmere, gdzie pomogłem w zaaplikowaniu rywalom kilku goli, by na koniec pojechać do Oldham i zagrać w meczu przeciwko Preston, w którym także zdobyłem bramkę.

Martis ma podpisać 3-letnią umowę z Leicester City, a następnie udać się na wypożyczenie, by ogrywać się na angielskich boiskach.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja