Yanga-Mbiwa będzie tęsknił za Zlatanem

628-390-zlatan-manutd-2

Mapou Yanga-Mbiwa nie ma wątpliwości, że odejście Zlatana Ibrahimovicia z PSG to strata dla całej Ligue 1. Obrońca Lyonu będzie tęsknił za rywalizacją z rosłym Szwedem.

Zlatan Ibrahimovic był najgroźniejszym zawodnikiem Paris Saint-Germain. Mapou zdawał sobie z tego sprawę i uwielbiał rywalizację z nim. Przyznał, że będzie musiał znaleźć sobie nowego przeciwnika, który będzie w stanie wzbudzić w nim podobne emocje.

Ja za nim tęsknię. Cała Ligue 1 za nim tęskni. Jego obecność wzbudzała emocje i skłaniała wielu widzów do regularnego śledzenia ligi. Nie byłem zadowolony z jego odejścia, bo to wielka strata. Muszę znaleźć sobie kolejnego rywala z którym będę mógł rywalizować. Zlatan zostawił po sobie wiele we Francji i tak samo będzie w Anglii. – mówi Mapou.

Zlatan zaliczył doskonały debiut w nowym klubie. W dwóch oficjalnych meczach zdobył dwa gole, jednak nie miał jeszcze okazji zagrać na Old Trafford. Pierwszą okazję występu na domowym boisku dostanie w piątek w meczu przeciwko Southampton.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja