Pogba gotowy na mecz z Southampton

628-390-pogba-manutd-6

Paul Pogba przekazał, że po 10 dniach treningów jest gotów do debiutu w barwach Manchesteru United po powrocie z Juventusu Turyn i liczy on na występ w piątkowym meczu z Southampton.

Musicie spytać menadżera [czy wystąpi w piątek], ale jestem po 10 dniach treningów i czuję się bardzo dobrze – powiedział Pogba odnośnie potencjalnego występu w meczu z Southampton.

Pogba grał w tegorocznym Euro 2016, jednak jak sam twierdzi, ma doświadczenie w tej materii i czuje się dobrze.

– Jestem przyzwyczajony do gry na turniejach. Grałem na Mundialu dwa lata temu i na Mundialu U-20 trzy lata temu. Czuję się dobrze. Głównie tu chodzi o ciało, a ja trenowałem też podczas moich wakacji – powiedział Pogba.

Francuz debiutował w barwach Czerwonych Diabłów we wrześniu 2011 roku w Pucharze Ligi z Leeds. Na Old Trafford pierwszy raz wystąpił w listopadzie, także w meczu Pucharu Ligi z Crystal Palace. Po zaledwie 5 meczach w pierwszej drużynie, zdecydował się na odejście do Włoch.

Pogba wrócił do United w tym miesiącu za rekordowe 89 milionów funtów, jednak nie przejmuje się on kwotą, którą za niego zapłacono.

Po prostu cieszę się z gry w piłkę. Nie myślę o tym. Stało się i to już za mną, teraz skupiam się wyłącznie na wygraniu ligi.

– Mój cel to bycie zawsze numerem jeden, więc na ten moment celem jest wygranie ligi. Chcemy też wrócić do Ligi Mistrzów, ponieważ to turniej w którym zawsze powinniśmy grać – zakończył.

Dyskusja