Mourinho chce, aby fani pokochali Fellainiego

628-390-fellaini

Marouane Fellaini jest jednym z najbardziej nielubianych piłkarzy Manchesteru United. Jose Mourinho chce to zmienić, ponieważ docenia wpływ Belga na grę zespołu.

Marouane jest kojarzony z Davidem Moyesem, ponieważ to on ściągnął go na Old Trafford. Z tego powodu od początku trudno było mu zdobyć aprobatę fanów. Fellaini został ściągnięty za 27.5 miliona funtów. Sam przyznawał, że od czasu zwolnienia Moyesa czuje się jak kozioł ofiarny na którego zrzuca się wszystkie winy “Czerwonych Diabłów”. Panowanie Jose Mourinho może to zmienić.

Zawsze uważałem, że fani “Czerwonych Diabłów” nie okazują poparcia dla Marouane’a. Jeśli będzie grał tak jak w ostatnim meczu z Bournemouth to fani będą musieli go pokochać, ponieważ będzie bardzo ważnym istotnym punktem mojej drużyny.

Sam zainteresowany jest zadowolony ze swoich poczynań pod wodzą Jose.

Jestem zadowolony z tego, że dostałem szansę gry przeciwko Bournemouth. Będę mógł udowodnić, że jestem ważnym elementem zespołu. Musimy zdobywać więcej goli niż w zeszłym sezonie, więc wszyscy muszą ciężko pracować na treningach.

Dyskusja