MEN: United chce rozwiązać sprawę przyszłości Pereiry

628-390-pereira-6

Andreas Pereira nie znajduje się w najbliższych planach Jose Mourinho, lecz Manchester United nie chce sprzedawać Brazylijczyka.

Czerwone Diabły są zdeterminowane by wysłać Pereirę na wypożyczenie do jednego z klubów Premier League, by miał on szansę na regularne występy, podobnie jak postąpiono z Adnanem Januzajem.

Mimo iż 20-latek nie znalazł się w planach nowego menadżera United na ten sezon, to na Old Trafford wciąż w niego wierzą i liczą, że za sezon czy dwa będzie on ważnym ogniwem zespołu.

Zarówno Januzaj, jak i Pereira byli sfrustrowani brakiem gry w pierwszym zespole w poprzednim sezonie i musieli oni występować w drużynie rezerw. Kolejny sezon w drugim zespole Czerwonych Diabłów mógłby jednak zahamować ich rozwój, dlatego zdecydowano się na wypożyczenie Januzaja do Sunderlandu i dlatego też Pereira ma również iść w jego ślady.

Mówi się o potencjalnym wypożyczeniu Pereiry do beniaminka Premier League – Middlesbrough i jest to kierunek, który najlepiej odpowiadał by United. Oprócz Anglików, zainteresowanie nim wyraża też PSV Eindhoven i kilka klubów hiszpańskich.

Dyskusja