Jose Fonte z ofertą nowego kontraktu od Southampton

628-390-fonte

Jose Fonte zaproponowano nowy, lukratywny kontrakt, ponieważ działacze są przerażeni wizją odejścia portugalskiego obrońcy, który wraz ze swoją reprezentacją zdołał wygrać Euro 2016. Zawodnikiem są zainteresowane przede wszystkim Manchester United oraz Arsenal Londyn.

Działacze Southampton w obawie przed odejściem Fonte chcą zwiększyć jego gażę z 45 tysięcy na 70 tysięcy funtów tygodniowo. Manchester United nie wykonał żadnego oficjalnego kroku w celu pozyskania 32 latka, ale wszyscy wierzą w to, że Jose Mourinho jest zainteresowany ściągnięciem do siebie jeszcze jednego zawodnika – doświadczonego środkowego obrońcy, którym miałby być jego rodak.

Fonte rozegrał ponad 250 gier dla Southampton po tym jak przeszedł z Crystal Palace w 2010 roku. Sam zawodnik bardzo profesjonalnie wypowiada się na temat ewentualnego transferu, albowiem zaprzecza jakoby zaprzątał sobie tym głowę i zapewnia, że w pełni skupia się na grze dla “Świętych”

Mówię się również o dużym zainteresowaniu ze strony Arsenalu, ale dużą przeszkodą może być to, że Arsene Wenger nie jest skłonny wyłożyć duże sumy za zawodnika, który jest już po trzydziestce.

Źródło:

The Telegraph

Dyskusja