Yoshida: Jeśli znów tak zagramy, Man Utd nas skarci!

628-390-yoshida

Obrońca Southampton, Maya Yoshida ostrzegł swoich kolegów z drużyny, że jeśli się nie obudzą i nie zaczną grać lepiej, to zostaną ukarani w piątkowym meczu z Manchesterem United.

Southampton w 1 kolejce nowego sezonu Premier League zaledwie zremisował 1-1 na własnym boisku z Watfordem. Po słabej pierwszej połowie i szybko straconej bramce, w drugiej części gra Świętych wyglądała lepiej, lecz zdaniem Yoshidy, Southampton musi się zaprezentować dużo lepiej jeśli chce w piątek osiągnąć dobry wynik w meczu z United.

To był mecz u siebie i nie czuje, że zdobyliśmy jeden punkty, bardziej czuje, że straciliśmy dwa. W pierwszej połowie byliśmy ospali, graliśmy zbyt nieśmiało. W drugiej połowie wyglądało to lepiej, ale było już za późno. Musimy być bardziej dynamiczni. Wiele naszych podań było wszerz boiska lub do tyłu, potem traciliśmy piłkę. Zgubiliśmy nasz rytm.

– Nie ma litości. Wiedzieliśmy, że w naszym meczu otwarcia będzie ciężko, ale w piątek gramy wielki mecz przeciwko United. Musimy dojść do siebie psychicznie i fizycznie – powiedział Yoshida.

Southampton ostatnie dwie wizyty na Old Trafford kończyło wygranymi 1-0 i Yoshida chciałby po raz trzeci osiągnąć taki wynik.

Nie ważne że gramy przeciwko Zlatanowi Ibrahimovicowi czy Jose Mourinho, tu chodzi o nasz klub i jeśli będziemy grać tak jak w pierwszej połowie, zostaniemy ukarani. Jeśli natomiast zagramy z większą pewnością siebie, tak jak w poprzednim sezonie, a może nawet lepiej, to wynik będzie dla nas wspaniały – dodał Japończyk.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja