Wychowankowie gotowi do odejścia

628-390-oldtrafford

Wychowankowie Manchesteru United uważają, że Manchester United będzie kontynuował wielomilionowe zakupy. Z tego powodu chcą opuścić Old Trafford w poszukiwaniu szans w innych klubach Premier League.

Jose Mourinho jest znany z niewielkiej rotacji składem i opieraniu zespołu na doświadczonych piłkarzach. Wydaje się, że obawy wychowanków akademii są zasadne.

Mourinho wydał ponad 150 milionów funtów na wzmocnienia, a to zapewne nie koniec transferów na Old Trafford w tym okienku. Przed sezonem 2017/18 nie będzie inaczej, ponieważ Mou będzie zmotywowany do zbudowania zespołu mogącego powalczyć o zwycięstwo w Champions League.

Klub opuścili już Donald Love i Paddy McNair. Obydwaj trafili do Sunderlandu. Kolejnymi piłkarzami w kolejce do odejścia są Tyler Blackett, James Wilson i Will Keane.

Mourinho ceni sobie kilku wychowanków United. Podobno jest pod ogromnym wrażeniem Marcusa Rashforda, który nie musi bać się o swoją pozycję w zespole. O swoje miejsce nie muszą się również bać Jesse Lingard czy Tim Fosu-Mensah.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja