Mourinho: Rashford będzie kluczowym piłkarzem United

628-390-rashford-5

Jose Mourinho powiedział, że da Marcusowi Rashfordowi wszystko czego potrzebuje, by osiągnąć sukces w Manchesterze United i reprezentacji Anglii.

Mówiąc przed dzisiejszym meczem z Bournemouth, Mourinho przekazał, że młody napastnik ma potencjał by być kluczowym piłkarzem na Old Trafford. Portugalczyk zdaje sobie sprawę, iż to jak będzie on traktował Rashforda będzie bacznie obserwowane, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że pierwszym wyborem w formacji ataku jest Zlatan Ibrahimovic.

Zdaję sobie z tego sprawę. Bardzo go lubię. Jest bardzo dobrym piłkarzem. To wciąż młody chłopak, który musi się jeszcze wiele nauczyć.

– W swoim wieku, może mieć wzloty i upadki i musimy być gotowi by w razie konieczności dać mu odpowiednie wsparcie. Marcus ma wielki potencjał i jest bardzo dobrym piłkarzem. Mogę powiedzieć, że to jeden z kluczowych piłkarzy w mojej drużynie i będzie on miał wiele okazji do gry w tym sezonie – powiedział Mourinho.

Zdolność Rashforda do gry na skrzydle może być kluczowa w kwestii jego regularnych występów w tym sezonie, szczególnie, że Mourinho zapowiedział, że będzie grał zamiennie systemami 4-3-3 i 4-2-3-1, które preferował w Chelsea.

Źródło:

The Telegraph

Dyskusja