Lingard: Mourinho to żartowniś!

lingard

Jesse Lingard jest pod wrażeniem atmosfery jaka panuje na treningach Manchesteru United. Zdaniem młodego Anglika, Jose Mourinho mimo wykonywanej ciężkiej pracy, cały czas żartuje sobie z piłkarzami, co pozwala na rozładowanie napięcia wśród zawodników.

Transfery Pogby, Ibrahimovica, Mkhitaryana i Bailly’ego pokazują, że Portugalczyk jest zdeterminowany by jak najszybciej wznieść United na wyższy poziom, lecz jak mówi Lingard, Mourinho na treningach wprowadza w drużynie bardzo luźną atmosferę.

Myślałem, że będzie bardzo surowy, ale nawet podczas ciężkiej pracy na treningach i pomimo tego, że jego umysł jest skupiony na wykonaniu konkretnych zadań, ciągle żartuje sobie z piłkarzami.

– Myślę, że to pomaga drużynie przywiązać się do niego. Możesz przyjść do niego z dowolną sprawą i zawsze postara się Ci pomóc.

Mourinho ma zamiar już w pierwszym sezonie pracy na Old Trafford zdobyć mistrzostwo Premier League i zdaniem Lingarda, Portugalczyk nie może się doczekać startu rozgrywek.

Jest zdecydowanie podekscytowany. Nawet po zwycięstwie w meczu towarzyskim z Wigan, był podekscytowany wygraną w swoim pierwszym meczu.

– On jest gotów zrobić dla nas wszystko byśmy osiągnęli sukces. Spójrzmy na to co osiągnął przez lata, jakie trenował drużyny, i oczywiście ile wygrał trofeów. Mamy nadzieję, że pomożemy mu zdobyć trofeum w jego pierwszym sezonie – zakończył Lingard.

Źródło:

The Mirror

Dyskusja