The Telegraph: Fosu-Mensah z nowym kontraktem!

628-390-fosu-mensah-2

Timothy Fosu-Mensah zwiąże na dłużej swoją przyszłość z Old Trafford, gdyż młody Holender zaakceptował właśnie nowy 4-letni kontrakt z Manchesterem United – informuje “The Telegraph”.

Jose Mourinho był zdeterminowany by 18-latek jak najszybciej przedłużył umowę z United i jeszcze dziś ma zostać oficjalnie ogłoszone podpisanie przez niego nowego kontraktu. Wcześniej nowe umowy z United podpisali także Marcus Rashford i Cameron Borthwick-Jackson.

Fosu-Mensah trafił do United z Ajaksu Amsterdam w 2014 roku, a w zeszłym sezonie przebił się do pierwszej drużyny Czerwonych Diabłów. Holender ma być zmiennikiem na prawej obronie doświadczonego Antonio Valencii.

Inni młodzi piłkarze mieli mniej szczęścia, obrońcy Paddy McNair i Donald Love zostali właśnie sprzedani do Sunderlandu, gdzie prawdopodobnie na wypożyczenie trafi też Adnan Januzaj. United wysłucha również ofert za napastników Jamesa Wilson i Willa Keane’a oraz obrońcę Tylera Blacketta, podczas gdy Andreas Pereira prawdopodobnie uda się na wypożyczenie.

Źródło:

The Telegraph

Dyskusja