Jonas Olsson: Ibra pomyślał dwa razy przed przejściem do Man Utd

628-390-zlatan-ibrahimovic

Jonas Olsson przyznał, że Zlatan Ibrahimovic pytał go o grę w Premier League i zasadność przejścia z PSG do Manchesteru United.

Jonas Olsson to obrońca WBA i kolega z reprezentacji Zlatana. Jonas zachęcał rodaka do transferu do Premier League, ponieważ jego styl gry pasuje do ligi. Do tego osobowość byłego napastnika PSG jest bardzo ważna – Zlatan może być tym, kim dla Sir Alexa Fergusona był Eric Cantona.

Zlatan pomyślał dwa razy przed podpisaniem kontraktu z Manchesterem United. Wymieniliśmy kilka wiadomości wiosną i latem. Zachęcałem go do transferu do Manchesteru United, ponieważ moim zdaniem idealnie pasuje do tego klubu. Zlatan ma podobną osobowość co Cantona. Właśnie tego brakowało Manchesterowi United w ostatnich latach. Chciałem, żeby Ibra grał w Premier League. Taki zawodnik jak Zlatan podnosi reputację ligi. Do tego lubię grać przeciwko tak wyrazistym piłkarzom jak on.

Jonas nie ma wątpliwości, że Zlatan będzie chciał pokazać się jak najlepiej w nowym klubie.

To duży krok dla Zlatana. Ma za sobą wspaniałą karierę, ale jest w stanie grać na najwyższym poziomie przez kilka kolejnych lat. Będzie chciał zrobić coś wielkiego, aby fani zapamiętali jego przygodę z Manchesterem United.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja