Oficjalnie: Paul Pogba wrócił do United!

628-390-pogba-manutd-3

Manchester United ma przyjemność zakomunikować, że Paul Pogba sfinalizował swój transfer z Juventusu Turyn. Paul Podpisał 5-letni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne lata.

23-latek grał w Juventusie przez 4 sezony, podczas których zagrał w 124 meczach, strzelając 28 goli. Do Bianconerich dołączył on z United w 2012 roku.

Jestem zachwycony, że wracam do United. To był zawsze klub, który miał specjalne miejsce w moim sercu i nie mogę się doczekać pracy z Jose Mourinho. Bardzo cenie sobie czas spędzony w Juventusie, w którym mam wspaniałe wspomnienia z kolegami z drużyny i gdzie zdobyłem wielu przyjaciół. Myślę, że to odpowiedni moment by wrócić na Old Trafford. Zawsze cieszyła mnie gra przed tymi fanami i nie mogę się doczekać mojego wkładu w grę drużyny. To odpowiedni klub dla mnie bym osiągnął wszystkie cele jakie sobie założyłem – powiedział Paul Pogba po ogłoszeniu transferu.

Paul to jeden z najlepszych piłkarzy Świata i będzie on kluczowym piłkarzem w drużynie United, którą tu chce zbudować. On jest szybki, strzela gole i czyta grę lepiej niż wielu znacznie starszych od niego piłkarzy. W wieku 23 lat ma on szanse by zdobyć sobie tutaj pozycje, którą będzie się cieszył przez wiele lat. On jest młody wciąż będzie poprawiał swoje umiejętności, ma szanse by zostać sercem tego klubu na następne 10 lat a nawet dłużej – powiedział Jose Mourinho.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja