Phil Neville: Man Utd znów będzie budził strach!

628-390-mourinho-manutd

Zdaniem Phila Neville’a, dzięki przyjściu na Old Trafford Jose Mourinho, Manchester United znów będzie budził strach i będzie nienawidzony przez inne angielskie zespoły.

Phil Neville grał przez 10-lat w prowadzonej przez Sir Aleksa Fergusona drużynie Czerwonych Diabłów, która budziła powszechny strach i zdaniem Anglika, po przyjściu Mourinho, United może znów wrócić do tego co było pod wodzą legendarnego Szkota.

Nie byłem zadowolony gdy przez ostatnie kilka lat ludzie śmiali się z nas i nie bali się nas podchodząc do meczów z nami z przekonaniem, że grają tylko z Manchesterem United. 

– Gdy drużyny przyjeżdżały na Old Trafford, nie mieli tej obawy, która kiedyś im towarzyszyła i teraz może to znów wrócić. Chce by ludzie znów nas nienawidzili, by nienawidzili Manchester United. Chce by znów na nas warczeli, by nam zazdrościli. Tego brakowało przez ostatnie dwa lata – powiedział Phil Neville.

Ludzie mówili, że United już nie przyciąga najlepszych piłkarzy, ale oni udowodnili, że jest inaczej. To prawda, że mają oni dużo pieniędzy, ale kupują mądrze i mogą sprawić, że jego [Mourinho] pierwszy sezon będzie obfitował w wiele zwycięstw.

– Myślę że on nie będzie w żadnym stopniu odpuszczał, będzie bezwzględny dla piłkarzy, bezwzględny dla klubu i chyba właśnie tego United potrzebuje – zakończył były obrońca Czerwonych Diabłów.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja