Mourinho: Manchester United idealny dla Pogby

628-390-pogba-9

Manchester United jest dla Paula Pogby idealnym klubem, w którym może on zostać najlepszym piłkarzem na Świecie – powiedział Jose Mourinho.

Mourinho zasugerował, że transfer Pogby będzie ogłoszony we wtorek, kiedy to przejdzie on testy medyczne, co jak stwierdził menadżer United, nie powinno stanowić żadnego problemu.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze z testami medycznymi, a myślę, że tak będzie, bo widziałem na Instagramie jak trenował kung-fu, karate, biegał czy grał w koszykówkę i piłkę nożna – wszystko, musi wiec być sprawny, we wtorek będę tu na niego czekał.

Portugalczyk wierzy, że w Premier League i z dala od Cristiano Ronaldo w Realu Madryt czy Lionela Messiego w Barcelonie, może stać się on najlepszym piłkarzem Świata.

United jest idealnym klubem, który może wznieść go na taki poziom, na którym chce on być. Premier League to idealna liga, jeśli chcesz być najlepszy na Świecie. Jeśli pójdziesz do Barcy czy Madrytu, będziesz w tarapatach, ponieważ nie sądzę by tych dwóch wielkich gości [Ronaldo i Messi] pozwolili Ci wejść na taki poziom.

Tutaj ma on warunki by rozwinąć się w najlepszej lidze Świata, z drużyną która chce ponownie przywrócić Manchester United na szczyt. Mamy wszystko czego on potrzebuje. Pieniądze mógłby dostać w każdym wielkim klubie. Przychodzi on tu, ponieważ zna klub, miasto, wielu piłkarzy oraz chce być częścią projektu Manchesteru United.

– To dla nas bardzo dobre okienko, Bailly, Pogba, Ibrahimovic, Mkhitaryan. Jeden obrońca, jeden pomocnik, jeden napastnik, jeden kreatywny piłkarz. Nasz skład jest dobry.

– Musimy jednak dużo pracować. Potrzebujemy więcej tygodni pracy. Jestem szczęśliwy, że w ciągu najbliższych trzech tygodni mamy tylko mecze w weekend – zakończył Mourinho.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja