Zlatan: Przywieziemy to trofeum do Manchesteru!

628-390-zlatan-5

Zlatan Ibrahimovic powiedział, że do każdego trofeum podchodzi bardzo poważnie i że zamierza on wrócić w niedziele do Manchesteru z pierwszym trofeum w barwach Czerwonych Diabłów.

Jose Mourinho ma w niedzielnym meczu o Tarczę Wspólnoty z Leicester City szansę na wygranie pierwszego trofeum jako menadżer Manchesteru United i Zlatan Ibrahimovic zamierza mu w tym pomóc.

To jest pierwsze trofeum, które możemy wygrać i jestem przekonany, że przywieziemy to trofeum do domu.

– Dla mnie każde trofeum jest bardzo ważne. Mam już 30 trofeów i zamierzam wygrać ich jeszcze wiele. Nie będę usatysfakcjonowany do momentu, aż nie wygram ich wszystkich. O to właśnie gramy.

– Przyszedłem tu by wygrywać. Wierzę, że filozofia klubu jest taka sama, szczególnie takiego klubu jak ten. Manchester United jest stworzony by wygrywać – powiedział Zlatan dla MUTV.

Niedzielny mecz na Wembley będzie drugim spotkaniem Zlatana na tym stadionie. Wcześniej grał tu z reprezentacją Szwecji, kiedy to przegrali oni 0-1 z Anglią w listopadzie 2011 roku.

Grałem tu z reprezentacją Szwecji, jest to ogromny stadion, czekam z niecierpliwością na ten mecz – dodał napastnik United.

Źródło:

ESPN

Dyskusja