Schneiderlin: Zamierzam walczyć o swoje miejsce

628-390-schneiderlin-3

Pomocnik Manchesteru United, Morgan Schneiderlin zapowiedział, że zamierza każdego dnia walczyć o miejsce w składzie. Francuz liczy, że zaimponuje Jose Mourinho.

Schneiderlin, który nie zagrał z reprezentacją Francji na Euro 2016 ani razu, liczy że w niedziele wystąpi w meczu o Tarcze Wspólnoty z Leicester City.

26-latek w wywiadzie dla MUTV powiedział, że brak gry na Mistrzostwach Europy sprawił, że jest on jeszcze bardziej głodny gry i bardziej zdeterminowany, by mieć dobry sezon.

Zamierzam ciężko pracować, by być w tym sezonie bardzo dobrym, chce tylko grać i cieszyć się grą.

– Każdy zawodnik chce grać, ale konkurencja w zespole pozwala wejść na wyższy poziom. Z bardzo dobrymi piłkarzami, zawsze poprawiamy swoje umiejętności, zamierzam wiec dać z siebie wszystko.

– Zamierzam walczyć o moje miejsce każdego dnia i zobaczymy co sie wydarzy.

Były piłkarz Southampton, który zaliczył w poprzednim sezonie 25 meczów w Premier League, przekazał że czuje się dobrze i celuje w zwycięstwo w meczu o Tarcze Wspólnoty.

To poważne trofeum. Menadżer przekazał nam, że chce on wygrać ten mecz. Zamierzamy pokazać, że jesteśmy gotowi na start Premier League. A jaki może być lepszy start niż zdobycie trofeum?

Źródło:

ESPN.co.uk

Dyskusja