Jones pod wrażeniem autorytetu Mou

kadra-628-390-jones

Jose Mourinho jest znany z umiejętności budowania swojego autorytetu wśród piłkarzy. Phil Jones przyznał, że nie inaczej jest w Manchesterze United.

Jones grał w przedsezonowych meczach towarzyskich na pozycji środkowego obrońcy i wydaje się, że nadchodzący sezon powinien być dla niego lepszy niż ubiegły. Phil zagrał w wygranym 5-2 spotkaniu z Galatasaray, a w meczu z Evertonem zastąpił Wayne’a Rooneya. Obrońca jest zadowolony z wyników Manchesteru United w trakcie okresu przygotowawczego i liczy, że już jutro na Old Trafford trafi pierwsze trofeum.

Zdaję sobie sprawę z ekscytacji, jaką odczuwają fani Manchesteru United. Dokonaliśmy kilku gigantycznych wzmocnień. Do tego przyszedł nowy menadżer, który potrafił zbudować autorytet wśród piłkarzy. Mam nadzieję, że będziemy kontynuowali ciężką pracę i pierwszy mecz w Premier League rozpoczniemy w pełni formy.

Jones w sezonie 2015/16 zmagał się z kilkoma urazami, więc przykładał ogromną wagę do treningów, aby zapobiec kontuzjom w nadchodzącej kampanii.

Czujemy się lepiej z meczu na mecz. W kilku aspektach pozostało nam jeszcze wiele pracy, ale znamy już ogólne wytyczne na nadchodzący sezon. Zawsze trudno wrócić do rytmu meczowego po urlopie, jednak powoli przyzwyczajamy się do nowych realiów.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja