Young: Celujemy w mistrzostwo!

628-390-young

Ashley Young wierzy, że Manchester United pod wodzą Jose Mourinho może być poważnym kandydatem do mistrzostwa Premier League w sezonie 2016/17.

Zapytany czy United może rywalizować w tym sezonie o najwyższe cele odpowiedział dla MUTV:

Oczywiście, że możemy to zrobić. Wrócić na zwycięską ścieżkę, wygrywać trofea. Klub taki jak United powinien walczyć o mistrzostwo i jestem przekonany, że ze składem, który mamy, zrobimy to w tym sezonie.

– W ciągu kilku najbliższych kilku dni mamy mecz o Tarcze Wspólnoty i ważne by wielu piłkarzy zagrało przed sezonem dodatkowe minuty. Każdy chciałby zagrać w tym meczu, ale nie jestem pewien, jak nogi zareagują na rozegranie pełnego meczu. Z niecierpliwością wyczekujemy niedzielnego meczu.

Young odniósł się też do Wayne’a Rooneya, który w środę miał swój mecz benefisowy z okazji 12 lat gry na Old Trafford.

–  On jest bardzo zasłużony dla klubu. To piłkarz światowej klasy. W ciągu 12 lat wygrał on wiele trofeów i jestem pewien, że wciąż wiele przed nim. To przyjemność grać razem z nim. Oczywiście w tym meczu najważniejsze było zebranie pieniędzy dla potrzebujących dzieci.

– To wielki charakter poza boiskiem, a szczególnie na boisku. Wciąż ma ten głód i chęć wyjścia na boisko i odnoszenia kolejnych zwycięstw. Gra u jego boku jest dla mnie wspaniała i mam nadzieje, że będę miał ku temu jeszcze wiele okazji – zakończył Young.

Źródło:

manutd.com

Dyskusja