Silvestre: Man Utd z Pogbą będzie dominował

628-390-pogba-7

Mikael Silvestre nie ma wątpliwości, że transfer Paula Pogby to ogromne wzmocnienie, jednak nie jest zadowolony z kwoty, która Manchester United zapłaci Juventusowi.

Ostatnie trzy sezony nie były najlepsze i znacząco odbiegały od bogatych w trofea lat Sir Alexa Fergusona. Były obrońca Manchester United jest przekonany, co do zbawiennego wpływu, który Paul Pogba może wywrzeć na “Czerwonych Diabłach”. W wątpliwość poddaje jednak cenę, której Juventus oczekuje za usługi 23-latka.

Z Paulem w składzie Manchester United może zdominować każdego. Do tego Pogba ma niedokończone interesy na Old Trafford, więc chce pokazać, że jego sprzedaż była ogromnym błędem. Jeśli powróci do United to pokaże, że ma mocny charakter i zależy mu na losie “Czerwonych Diabłów”.

Mikael nie rozumie obecnego rynku transferowego i przyznaje, że ogromny transfer Higuaina do Juventusu bardzo go zdziwił.

Patrzę na ceny piłkarzy i wiem, że rynek transferowy oszalał. Zastanawiam się kiedy dojdziemy do końca tego szaleństwa i wszystko wróci do normy. Patrzę na cenę Higuaina i nie mogę w to uwierzyć.

Źródło:

Gazzetta World

Dyskusja