Neville: Pogba da moc drugiej linii United

628-390-pogba-8

Paul Pogba jest wart ceny, jaką Manchester United jest gotowy za niego zapłacić – powiedział Phil Neville w studiu “Sky Sports”. Anglik dodał, że 23-latek doda drużynie mocy, której brakowało w ostatnich sezonach.

Powrót Francuza na Old Trafford jest na ostatniej prostej i ma zostać ogłoszony po jego powrocie z wakacji w Stanach Zjednoczonych. Pogba przechodząc do United za 100 milionów funtów, zostanie oficjalnie najdroższym piłkarzem Świata. Zdaniem Phila Neville’a, jest on jednak wart tej ceny.

Myślę, że to dobrze wydane pieniądze, bo sprowadzamy jednego z najlepszych pomocników Świata. Uważam, że sprowadzamy kogoś kto nie zdominuje środka pola grą z piłką, jak Xabi Alonso czy Paul Scholes, on jest bardziej zawodnikiem box-to-box – powiedział były obrońca Czerwonych Diabłów.

 Ma bardzo dobre warunki fizyczne. Nawet gdy był w akademii United, zawsze był większy od pozostałych, zawsze był szybszy od pozostałych, a także silniejszy od pozostałych. On da United tę moc w pomocy, której myślę, że brakowało w klubie przez ostatnie dwa czy trzy sezony – zakończył Neville.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja