Image default
Transfery

Rooney: Transfer Pogby to jasny sygnał ze strony Man Utd

628-390-pogba-manutd-2

Manchester United zrobi wielką rzecz, jeśli sprowadzi na Old Trafford Paula Pogbę – powiedział Wayne Rooney w wywiadzie dla „Daily Mail”.

Kapitan Manchesteru United w wywiadzie dla „Daily Mail” rozmawiał otwarcie o możliwym powrocie Pogby na Old Trafford i wyjawił, że ma nadzieje, iż Francuz niebawem trafi ponownie do Manchesteru.

Mam nadzieję, że chce on wrócić do United i udowodnić, że jest piłkarzem Światowej klasy. Jeśli jest podekscytowany grą z nami, my będziemy podekscytowani jego powrotem. Jestem pewien, że czuje on, że ma tu niedokończone spawy i będzie to wielka sprawa, jeśli klub ściągnie go tu z powrotem.

Rooney dodał też, że jest jeden minus powrotu Pogby do United:

Siniaki. To był jeden z tych piłkarzy, który zawsze na treningu mógł Ci zrobić krzywdę. Kolano w twoją stronę, wpadniecie na Ciebie, nie sądzę by robił to umyślnie, ale tak się po prostu działo.

Nie trzeba było nawet się z nim ścierać, wystarczyło że jesteś obok niego, a już mogłeś się spodziewać łokcia, czy innego ostrego zagrania. Jeśli wiec przyjdzie, spodziewam się tego ponownie. Ma on jednak też duże umiejętności, od czasu gdy nas opuścił wszedł na inny poziom – zakończył Rooney.

Podobne artykuły

Sky Sports: James ustalił warunki kontraktu z Man Utd

adi87a

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a