Martis na testach w Carrington

Liandro Martis

Manchester United nie skupia się wyłącznie na ściągnięciu Paula Pogby. Na testach w Carrington przebywa były skrzydłowy Feyenoordu Rotterdam.

20-letni Martis pochodzi w wyspy Curaçao. Jego pozyskaniem jest zainteresowany również mistrz Anglii z Leicester. Napastnik został wypatrzony przez scoutów United w czasie testów w Oldham. W zeszłym tygodniu Liandro trenował z drużyną U23 Manchester United.

Pochodzący z Curacao skrzydłowy zdobył fantastycznego gola w meczu towarzyskim Oldham z Preston. Dzięki temu udało mu się zdobyć zainteresowanie scoutów Manchesteru United.

Oldham zaoferowało piłkarzowi kontrakt, jednak ten nie zdecydował się na jego podpisanie ze względu na oferty Manchesteru United i Leicester City.

Przez jeden dzień byłem w Leicester i dobrze się tam czułem. W Manchesterze United spędziłem tydzień i również czułem się doskonale. Warren Joyce mnie wspierał i zapewnił, że znajdzie dla mnie miejsce w drużynie U23. – powiedział piłkarz.

Martis jest przekonany, że jest w stanie grać na najwyższym poziomie.

Wierzę w swoje umiejętności. Zagrałem w kilku meczach i jest w dobrej kondycji fizycznej. W meczu przeciwko Crewe strzeliłem gola i zaliczyłem asystę, przeciwko Tranmere pomogłem w przygotowaniu kilku akcji bramkowych, strzeliłem także przeciwko Preston. Oldham zaoferowało mi kontrakt i negocjujemy jej warunki od dwóch tygodni. Chcę podjąć jak najlepszą decyzję dla mojej kariery.

Dyskusja