Kolejny obrońca Man Utd zostanie wypożyczony?

Cameron Borthwick-Jackson

W zeszłym tygodniu na zasadzie wypożyczenia do Eintrachtu Frankfurt trafił Guillermo Valera. Kolejnym wypożyczonym defensorem może zostać Cameron Borthwick-Jackson, którym zainteresowany jest West Ham.

Cameron najprawdopodobniej nie znajduje się w planach Jose Mourinho, natomiast w WHU mógłby liczyć na rolę zastępcy Aarona Cresswella, który doznał kontuzji w trakcie okresu przygotowawczego. West Ham był zainteresowany kupnem Andrew Robertsona, jednak Hull odrzuciło ofertę opiewającą na 7 milionów funtów.

Borthwick-Jackson jest jednym z dziewięciu zawodników, którzy według doniesień angielskich dziennikarzy, nie mogą liczyć na miejsce w składzie za kadencji Jose Mourinho. 19-latek zaliczył solidny sezon pod wodzą Louisa van Gaala, ale nie widać dla niego szans na załapanie się do 24-osobowej kadry Portugalczyka.

Podobno rozważana jest sprzedaż lewego obrońcy, o ile nie będzie on zainteresowany grą w zespole U21. Z tego powodu wypożyczenie do West Ham może być dla niego najlepszą opcją na nadchodzący sezon.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja