Image default
Reprezentacje

Euro 2016: Del Bosque ostrzega De Geę

628-390-degea-5

Vicente del Bosque ostrzegł, że sztab reprezentacji Hiszpanii podejmie odpowiednie działania, jeśli David De Gea nie bedzie odpowiednio przygotowany, by reprezentować swój kraj na Euro 2016.

De Gea ma nadzieje na występ w pierwszym spotkaniu Hiszpanów na turnieju z Czechami w poniedziałek, lecz selekcjoner obawia sie, że bramkarz Manchesteru United przez ostatnią aferę seksualną, o której pisały media, może nie być odpowiednio skoncentrowany na przygotowaniu do meczu.

Jesteśmy w dobrej formie i gotowi do rozpoczęcia turnieju. O decyzji o wyborze pierwszego bramkarza, wszyscy dowiedzą się w tym samym czasie. To rzeczy, które były dyskutowane przez cały rok. Ostateczna decyzja będzie podjęta w poniedziałek. Nie sądzę bym nakładał przez to dodatkową presję na bramkarzy – powiedział Del Bosque.

Jeśli zobaczymy, że odbije się to [skandal z udziałem De Gei – przyp. red.] na jego dyspozycji, podejmiemy działania. Jeśli natomiast nie wpłynie to na Davida, wówczas postąpimy tak, jak by to miało miejsce w normalnych okolicznościach.

– Przygotowywaliśmy się podobnie jak do Mundialu w Brazylii. Nasze treningi przebiegały dobrze i pod tym kątem nie widzę różnicy w przygotowaniach do tego turnieju – zakończył selekcjoner Hiszpanów.

Podobne artykuły

Jose zirytowany międzypaństwowymi meczami towarzyskimi

Adrian Bączyk

BBC: Rashford powołany na mecze reprezentacji

Adrian Bączyk

PNA: Bailly wraca do Manchesteru

Adrian Bączyk

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o