Image default
Transfery

Man Utd zainteresowany Hirvingiem Lozano

Hirving Lozano

Wiceprezydent Pachuci potwierdził, że Manchester United jest jednym z klubów zainteresowanych usługami Hirvinga Lozano.

Scouci United obserwowali Lozano od kilku miesięcy i byli zachwyceni umiejętnościami zawodnika. Hirving to wychowanek Pachuci. W lutym 2016 roku zaliczył swój reprezentacyjny debiut.

Dostaliśmy wiele pytań o Lozano, jednak to nie jest odpowiedni moment na rozmowy o jego transferze. Zapewniliśmy prywatność negocjacji dwunastu zespołom na okres 30 dni. Wszystkie z nich pracują nad szczegółami swoich ofert, więc nie mogę powiedzieć nic więcej. Na ten moment mogę tylko przekazać, że trzy z zainteresowanych klubów są bliżej ściągnięcia do siebie Hirvinga. Pachuca przez wiele lat budowała swoje relacje z klubami z Anglii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Niemiec czy Francji. Nasze stosunku z tymi zespołami sprawią, że kilku naszych piłkarzy trafi do Europy. – mówi Andres Fassi w wywiadzie dla Record MX.

Dyrektor sportowy Pachuci – Marcos Garces pod koniec ubiegłego roku przypominał o swoich relacjach z Manchesterem United. Garces pracował przy transferze Javiera Hernandeza do Manchesteru United w 2010 roku.

Podobne artykuły

RMC: Ander Herrera dogadał się z PSG!

adi87a

Telegraph: Man Utd rozważa zakup Richarlisona

adi87a

The Independent: Jest chętny na Alexisa Sancheza

adi87a

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o