Raiola: Zlatan w Man Utd? Decyzja będzie niespodzianką!

628-390-zlatan

Agent Zlatana Ibrahimovica, Mino Raiola zaprzeczył doniesieniom sugerującym, że Szwed jest zdecydowany na transfer do Manchesteru United i dodał, że klub w którym jego klient będzie kontynuował karierę może być zaskoczeniem.

United jest zdeterminowane, by pozyskać napastnika, któremu wygasa kontrakt z PSG, lecz oprócz Czerwonych Diabłów, w kolejce po Zlatana jest także kilka klubów Premier League, a także drużyny z Europy, Chin i USA.

Media w ostatnim czasie zgodnie sugerują, że Ibrahimovic będzie chciał dołączyć do Jose Mourinho, który został wczoraj oficjalnie ogłoszony nowym menadżerem Manchesteru United, lecz agent piłkarza zaprzecza tym doniesieniom.

Jeszcze nie podjęliśmy żadnej decyzji. Myślę jednak, że na koniec będzie to zaskoczenie. Każdy mówi tylko o United, United, United.

– Są kluby z Anglii, kilka drużyn z Europy, a także spoza niej, lecz wszyscy twierdzą, że musi być to Manchester United. Nie jest to jednak prawdą – powiedział Raiola.

Nie musimy się spieszyć z decyzją. Najważniejsze jest by podjąć dobrą decyzje. Nie ma pośpiechu.

– Zależy nam na robieniu odpowiednich rzeczy w odpowiednim czasie. Jedyne o czym myślimy to podjecie właściwej decyzji. Zobaczymy co się wydarzy. Mamy jeszcze trochę czasu. Gdzie Ibra będzie grał w przyszłym sezonie? Nie mogę nic na ten moment powiedzieć – dodał agent Zlatana.

Źródło:

The Sun

Dyskusja

Dodaj komentarz