Hodgson: Rashford udowodnił swoją wartość

marcus

Selekcjoner reprezentacji Anglii Roy Hodgson wciąż uważa, że Marcus Rashford wciąż ma szansę wyjazdu na Euro 2016. W meczu przeciwko Australii 18-letni piłkarz otrzymał szansę debiutu i zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

135 sekund potrzebował Marcus Rashford na zdobycie swojej pierwszej bramki w seniorskiej reprezentacji Anglii. Zadowolenia z debiutu Marcusa Rashforda nie krył również Roy Hodgson, który bardzo pozytywnie ocenił debiut wychowanka Manchesteru United.

– Jestem bardzo zadowolony, ponieważ wciąż ma szansę wyjazdu z 23 zawodnikami których wybiorę. Gdybym w niego nie wierzył, to nie powołał bym go do szerokiego składu. Potrzebował kilku minut by udowodnić swoją wartość- przyznaje Hodgson.

– W meczu z Australią mieliśmy również okazję wypróbować różne warianty gry. Mimo zmęczenia zagrał 15 minut drugiej połowy w roli skrzydłowego i również zaprezentował się dobrze co nas bardzo cieszy.

– Przed meczem wiele osób pytało mnie czy jest już gotowy do gry na międzynarodowym poziomie. Myślę, że tym meczem dał wielu odpowiedź, jednak poczekajmy do wtorku, kiedy ogłoszę decyzję kogo zabiorę. 

Źródło:

SkySports

Dyskusja

Dodaj komentarz