Memphis zdeterminowany do poprawy

kadra-628-390-memphis

Memphis Depay nie jest zadowolony ze swojego pierwszego sezonu w Anglii. Holender jest zdeterminowany do poprawy swojej gry w drugim sezonie w Manchesterze United.

Memphis był pierwszym wzmocnieniem przed sezonem 2015/16. Wielu wróżyło mu niesamowitą karierę, jednak skrzydłowy nie sprostał tym oczekiwaniom i szybko wypadł z pierwszej jedenastki Manchesteru United.

To nie był zły rok. To nie był także dobry rok. To był przeciętny rok. Miałem wyższe oczekiwania, podobnie jak fani. Pierwszy sezon w Premier League może być bardzo ważny w kontekście całej kariery, ponieważ nabrałem doświadczenia. Do tego w rezultacie moich błędów bardzo często dostawałem mało szans bądź siedziałem cały mecz na ławce rezerwowych. To było dla mnie czymś nowym. W zeszłym sezonie grałem i strzelałem w prawie każdym meczu. Teraz grałem tylko w połowie spotkań. Nie mogłem pozwolić, żeby ten fakt wpłynął na moją pewność siebie. Czasami musisz być jedyną osobą, która w siebie wierzy. Mam dopiero 22 lata i czeka mnie jeszcze wiele lat gry. Nie chcę się poddawać bez walki. – mówi Memphis.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja

Dodaj komentarz