Henry: Mourinho w Man Utd to początek nowej ery!

628-390-henry

Legenda Arsenalu Londyn, a obecnie ekspert Sky Sports – Thierry Henry uważa, że zatrudnienie Jose Mourinho przez Manchester United oznacza dla klubu  i dla całej ligi początek nowej ery.

Myślę, że to wspaniałe dla ligi i dla Manchesteru United. To początek nowej ery – powiedział Henry dla “Sky Sports” po ogłoszeniu Mourinho nowym menadżerem Czerwonych Diabłów.

Wszyscy wiemy do czego zdolny jest Jose Mourinho i jasne było, że w pewnym momencie będą chcieli go sprowadzić.

– Nie ma potrzeby mówić, jak dobry może być, wszyscy wiemy, że może być niesamowity. Wszyscy zdają sobie sprawę, że United jest zdesperowane by osiągnąć sukces i to jest coś co osobiście kojarzy mnie się z nimi. 

– On ma opracowane różne sposoby gry i nie można powiedzieć, że to nie jest styl pasujący do United, albo, że nie będzie on stawiał na młodych piłkarzy.

–  Będzie miał do dyspozycji młodych piłkarzy, którzy tak dobrze zaprezentowali się w tym roku, jak Marcus Rashford, nie zatrzymamy tego. Wszystko będzie skupiało się wokół sukcesu United w danym momencie, a fani chcą szybkiego sukcesu, co on może im dać – dodał.

– Gdy United zakończyło sezon poza TOP4, wydawało się, że ciężko będzie im przyciągnąć do klubu wielkich piłkarzy, jednak z Mourinho prawdopodobnie będą w stanie skusić piłkarzy, których chcą.

– Nie trzeba by się długo zastanawiać nad pozyskaniem Zlatana Ibrahimovica. Gdy wychodzi on na boisko, jest zwierzęciem, ale poza murawą też pokazuje klasę i swój profesjonalizm. On może osiągać wielkie sukcesy z Manchesterem United – zakończył Francuz.

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja

Dodaj komentarz