Image default
Klub

Herrera: Budujemy fantastyczną drużynę

628-390-herrera-4

Ander Herrera nie ma wątpliwości, że Manchester United tworzy wspaniałą drużynę i że już teraz w zespole jest doskonałe połączenie doświadczenia i młodości.

Hiszpan jest optymistą przed ostatnimi czterema meczami w sezonie, w których United powinno do końca naciskać Manchester City i Arsenal o miejsce w TOP4.

Myślę, że w ciągu ostatnich dwóch, czy trzech miesięcy można odnieść wrażenie, że zbudowaliśmy świetną drużynę. Młodzi piłkarze fantastycznie uzupełniają się z doświadczonymi zawodnikami. Oni mają zarówno szybkość, jak i inteligencje boiskową, nie tylko Anthony i Marcus, ale także Jesse i Memphis – powiedział Herrera.

– Mamy perspektywę zbudowania doskonałej drużyny, ale nie chce wybiegać zbyt mocno do przodu, bo już teraz mamy bardzo dobrą drużynę i znakomitą okazje do zdobycia trofeum, a także do pokonania w najbliższym meczu Leicester, bo jesteśmy w dobrym momencie i walczymy o TOP4 – dodał.

United musi wygrać wszystkie 4 mecze, jeśli chce zakończyć sezon w TOP4 i pierwszym poważnym testem będzie niedzielny mecz z Leicester na Old Trafford.

Podobne artykuły

Daily Mail: Woodward zorganizował spotkanie kryzysowe

adi87a

Times: Pogba i De Gea żadają większych pensji, by uniknąć utraty części zarobków

adi87a

Solskjaer stałym menadżerem United. Woodward tłumaczy dlaczego wybrano Ole.

adi87a

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o