Chris Smalling o swoim urazie

kadra-628-390-smalling

Chris Smalling potwierdził, że będzie gotowy na mecz półfinałowy FA Cup przeciwko Evertonowi. Anglik doznał urazu w końcowej fazie środowego spotkania z Crystal Palace.

Chris w sezonie 2015/16 jest integralnym elementem defensywy Manchesteru United. Według dziennikarzy to Smalling odpowiada za dobre wyniki defensywne zespołu. Z tego powodu jego obecność w półfinale Pucharu Anglii może być kluczowa w kontekście awansu do finału.

– Wszystko w porządku. Na początku wydawało się, że może mnie czekać dłuższy rozbrat z piłką, ale ostatecznie to nic poważnego. – mówił Chris w wywiadzie dla MUTV.

Anglik rozegrał dobre spotkanie przeciwko Crystal Palace, jednak nie miał zbyt wiele pracy, ponieważ rywale zdecydowali się na defensywny wariant gry.

– Cieszę się z naszych wyników w defensywie, ponieważ świadczy to o sile naszej czwórki. Kolejne czyste konto cieszy. Komunikacje pomiędzy nami przebiega bardzo dobrze, ale nie tracimy przez to koncentracji. 

Obrońca jest zadowolony z ostatnich wyników, które zbliżyły Manchester United do upragnionego top four Premier League.

Wykonaliśmy swoje zadanie. Nasze zwycięstwa sprawiły, że Arsenal i Manchester City muszą spoglądać za siebie. Teraz czas na sobotni mecz z Evertonem.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja

Dodaj komentarz