Fellaini: Chcemy zakończyć sezon w dobrym stylu

Marouane Fellaini przekonuje, że Manchester United jest w stanie w dobrym stylu zakończyć sezon 2015/16. W ciągu najbliższych tygodni rozstrzygną się losy klubu w Premier League i FA Cup.

Gol Belga pomógł “Czerwonym Diabłom” w awansie do półfinału Pucharu Anglii. W dzisiejszym spotkaniu Premier League United podejmą Crystal Palace, czyli innego półfinalistę FA Cup.

– Ten sezon ligowy jest szalony. Każdy może stracić punkty, więc nie możemy się poddawać. Z jednej strony chcemy zdobyć trofeum, jednak nie możemy zapominać o udziale w przyszłorocznej edycji Champions League. Każdy w szatni o tym wie, więc jesteśmy zmotywowani do dobrej gry w meczach kończących sezon. Mamy jakość, która uprawnia nas do rywalizacji z najlepszymi i nie oddamy pola bez walki. Zrobimy wszystko, aby dostać się do Champions League! – mówi Fellaini.

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na Old Trafford. Nasz stadion w tym sezonie odwiedzą jeszcze Bournemouth i Leicester City.

– Wielu klubów nie lubi grać na Old Trafford. Nie dziwię się, bo nasi fani nie ułatwiają rywalom zadania. Palace to dobry zespół. Są groźni szczególnie w ataku. To będzie dla nas test przed półfinałem FA Cup.

Źródło:

ManUtd.com

Dyskusja

Dodaj komentarz