Image default
Transfery

Manchester United pozyskuje gracza FC Zürich

nishan-Burkhart

16-letni Nishan Burkhart ustalił wszystkie szczegóły kontraktu z Manchesterem United i dołączy do klubu z Old Trafford podczas letniego okienka transferowego.

Napastnik FC Zürich był kluczową postacią zespołu do lat 16 oraz jej kapitanem. Jednak jak informują media w Szwajcarii, wraz z końcem sezonu przeniesie się do Manchesteru United. Transfer młodego gracza potwierdził zarówno ojciec jak i dotychczasowy pracodawca.

– Podjęliśmy wspólnie decyzję, że latem czas na zmianę otoczenia. Nishan będzie kontynuował swoją karierę w Manchesterze –  przyznał Stefan Burkart, który jest ojcem i agentem zawodnika.

– Nishan wraz z rodziną podjęli decyzję, że latem dołączy do United. Dlatego podjęliśmy decyzję o odsunięciu zawodnika od składu. Planujemy budowę zespołu pod kątem przyszłego sezonu i nie chcemy by zawodnik który nie wiąże z nami przyszłości zajmował miejsce innym zawodnikom –  poinformował Ancillo Canepa.

Piłkarzem zainteresowany był również Arsenal Londyn, jednak to „Czerwone Diabły” przedstawił bardziej korzystną ofertę dla zawodnika.

Podobne artykuły

Don Balon: Bale jest po słowie z Man Utd

Mateusz Motyka

Record: United rozpoczęło negocjacje w sprawie Joao Felixa

Mateusz Motyka

MEN: Następca Herrery jest już w klubie

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o