Image default
Transfery

Mourinho: Nie podpisałem kontraktu z United

Jose Mourinho

Jose Mourinho potwierdził, że latem chce wrócić do piłki i podjąć pracę w jednym z klubów, jednak zaprzeczył informacją sugerującym, że podpisał kontrakt z Manchesterem United.

Były menadżer Chelsea jest silnie łączony z pracą na Old Trafford, jednak sam zainteresowany przekazał, że dotychczas nie podpisał porozumienia z żadnym klubem.

Van Gaal to mój przyjaciel. Pracowałem z nim wiele lat. Zawsze jestem łączony z różnymi klubami i latem zacznę nową pracę, jednak mogę potwierdzić, że na ten moment nie podpisałem kontraktu z żadnym klubem – powiedział Mourinho dla „Sky Sports News HQ” podczas gali bokserskiej przed walką Anthony Joshua-Charles Martin.

Nie odrzucam żadnej opcji. Mam teraz czas na analizowanie i na wybranie najlepszej dla mnie opcji. Jestem jednak otwarty na oferty zarówno z klubów, jak i reprezentacji.

– Będąc szczerym, preferowałbym pracę w klubie, ale muszę przeanalizować co będzie najlepsze dla mojej dalszej kariery. Preferuję pozostanie w Anglii. Kocham ten kraj. Kocham angielską piłkę, moja rodzina jest tu szczęśliwa. Jeśli będzie taka możliwość, to oczywiście pozostanie w Anglii będzie pierwszym wyborem – zakończył Mourinho.

Podobne artykuły

Don Balon: Bale jest po słowie z Man Utd

Mateusz Motyka

Record: United rozpoczęło negocjacje w sprawie Joao Felixa

Mateusz Motyka

MEN: Następca Herrery jest już w klubie

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o