Martial i Shaw uznani za najbardziej utalentowanych graczy Man Utd

628-390-shaw

Anthony Martial, Luke Shaw, Adnan Januzaj i Cameron Borthwick-Jackson załapali się w rankingu najbardziej utalentowanych młodych graczy opracowanym przez CIES Football Observatory.

Fani Manchesteru United mają powody do dumy. W czasie obecnego sezonu do pierwszej drużyny weszło kilku wychowanków, którzy pokazali, że w przyszłości mogą stanowić o sile drużyny.

CIES Football Observatory sklasyfikowało najbardziej utalentowanych piłkarzy poniżej 23. roku życia z Premier League, La Liga, Ligue 1, Serie A i Bundesligi. W rankingu znalazło się miejsce dla sześciu “Czerwonych Diabłów”.

21-letni Paddy McNair został jednym z 25 wymienionych w rankingu środkowych obrońców. Znalazł się tam wraz z Aymericem Laporte, Johnem Stonesem i Raphaelem Varane’em.

Luke Shaw i Cameron Borthwick-Jackson to jedyni boczni obrońcy, oprócz Bena Davisa, z Wysp Brytyjskich, którzy zostali zauważeni przez CIES.

Adnan Januzaj, Memphis Depay i Anthony Martial nie bez powodu znaleźli się wśród pomocników. Wszyscy udowodnili, że w przyszłości mogą stanowić o sile Manchesteru United i swoich drużyn narodowych.

Dyskusja

Dodaj komentarz