Louis van Gaal: Nie znam swojej przyszłości

628-390-vangaal-10

Louis van Gaal podziękował za wsparcie Sir Alexowi Fergusonowi, jednak przyznał, że brak miejsca w pierwszej czwórce Premier League może spowodować koniec jego pracy na Old Trafford.

Obecny sezon jest bardzo frustrujący dla fanów Manchesteru United. Jedyne na co mogą liczyć to triumf w FA Cup i czwarte miejsce w Premier League. Jest to wynik bardzo odległy od tych, które osiągał Sir Alex Ferguson, jednak mimo tego Szkot stanął w obronie Louisa van Gaala.

Holender jest wdzięczny za wsparcie Sir Alexa Fergusona, ale także Sir Bobby’ego Charltona, Eda Woodwarda, Richarda Arnolda i Davida Gilla, mimo że zdaje sobie sprawę ze średnich wyników, które osiąga.

– Nie jestem w stanie powiedzieć czy zostanę na Old Trafford, jeśli nie zajmę czwartego miejsca. Zarząd będzie musiał podjąć decyzję, co ze mną zrobić. Cieszę się, że dostałem szansę i nie podjęto żadnej przedwczesnej decyzji. Poczekajmy do 15 maja z osądami. Do tego trzeba wziąć pod uwagę warunki w którym pracowałem. Mówił o tym Sir Alex Ferguson. Jestem świadom, że od Manchesteru United wymaga się trofeów. 

Louis van Gaal powiedział, że obecnie liczy się każdy wygrany mecz. Wyraził też zadowolenie ze zwycięstwa z Manchesterem City przed przerwą reprezentacyjną.

Zarząd może podjąć decyzję dopiero po rozegraniu ośmiu pozostałych meczów. Dopiero wtedy dowiemy się, jakie sukcesy osiągnę. Czekaja nas jeszcze mecz z West Hamem, który będzie bardzo ważny. 

Źródło:

Sky Sports

Dyskusja

Dodaj komentarz