Image default
Klub

Louis van Gaal: Nie znam swojej przyszłości

628-390-vangaal-10

Louis van Gaal podziękował za wsparcie Sir Alexowi Fergusonowi, jednak przyznał, że brak miejsca w pierwszej czwórce Premier League może spowodować koniec jego pracy na Old Trafford.

Obecny sezon jest bardzo frustrujący dla fanów Manchesteru United. Jedyne na co mogą liczyć to triumf w FA Cup i czwarte miejsce w Premier League. Jest to wynik bardzo odległy od tych, które osiągał Sir Alex Ferguson, jednak mimo tego Szkot stanął w obronie Louisa van Gaala.

Holender jest wdzięczny za wsparcie Sir Alexa Fergusona, ale także Sir Bobby’ego Charltona, Eda Woodwarda, Richarda Arnolda i Davida Gilla, mimo że zdaje sobie sprawę ze średnich wyników, które osiąga.

– Nie jestem w stanie powiedzieć czy zostanę na Old Trafford, jeśli nie zajmę czwartego miejsca. Zarząd będzie musiał podjąć decyzję, co ze mną zrobić. Cieszę się, że dostałem szansę i nie podjęto żadnej przedwczesnej decyzji. Poczekajmy do 15 maja z osądami. Do tego trzeba wziąć pod uwagę warunki w którym pracowałem. Mówił o tym Sir Alex Ferguson. Jestem świadom, że od Manchesteru United wymaga się trofeów. 

Louis van Gaal powiedział, że obecnie liczy się każdy wygrany mecz. Wyraził też zadowolenie ze zwycięstwa z Manchesterem City przed przerwą reprezentacyjną.

Zarząd może podjąć decyzję dopiero po rozegraniu ośmiu pozostałych meczów. Dopiero wtedy dowiemy się, jakie sukcesy osiągnę. Czekaja nas jeszcze mecz z West Hamem, który będzie bardzo ważny. 

Podobne artykuły

Times: Pogba i De Gea żadają większych pensji, by uniknąć utraty części zarobków

Adrian Bączyk

Solskjaer stałym menadżerem United. Woodward tłumaczy dlaczego wybrano Ole.

Adrian Bączyk

Bez bramek na Old Trafford. Derby Anglii na remis.

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o