Image default
Mecze

Schneiderlin: Everton będzie wyzwaniem

628-390-schneiderlin-3

Morgan Schneiderlin jest świadom klasy Evertonu i wie, że Manchester United czeka trudne wyzwanie. „The Toffees” na wyjeździe przegrali tylko jeden mecz.

„Czerwone Diabły” są zmotywowane, aby wygrać drugi mecz z rzędu. W ostatniej kolejce udało się pokonać na Etihad Stadium Manchester City 1-0.

Ostatni mecz z Evertonem to zwycięstwo 3-0. Morgan zdobył w tamtym spotkaniu gola. Teraz zespół z Liverpoolu będzie trudniejszym wyzwaniem, ponieważ od stycznia przegrali tylko jeden mecz.

– Od czasu przyjście Roberto Martineza Everton gra piłką. Do tego posiadają bardzo utalentowaną kadrę. Posiadają sprinterów, siłaczy i techników, czyli wszystko, czego potrzeba zespołowi w Premier League. W tym sezonie mają problemy na Goodison Park, co jest dziwne, bo zawsze trudno się tam gra. Za to doskonale radzą sobie na wyjeździe, gdzie ponieśli tylko jedną porażkę z Arsenalem. Z tego powodu odniesienie zwycięstwa nie będzie łatwe. Musimy wykorzystać ich wady.

Gol z Evertonem był ostatnim zdobytym przez Schneiderlina. Francuz jest zdeterminowany do zdobywania bramek, mimo że na jego pozycji nie jest to wymagane.

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się zdobyć pierwszego gola na Old Trafford. Miałem kilka okazji, ale nie wykorzystałem ich. Teraz moim celem jest zdobycie gola. Moje początki nie były najlepsze, ale teraz czuje się dobrze. Jestem przekonany, że mogę pokazać jeszcze więcej.

Podobne artykuły

Świąteczne lanie na Goodison Park. 4-0 dla Evertonu.

Mateusz Motyka

Kadra Manchesteru United na mecz z Evertonem

Mateusz Motyka

Oceny pomeczowe: Manchester United – Liverpool FC

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o