Image default
Transfery

Manchester United obserwuje trzech piłkarzy z Meksyku

hirving

Manchesteru United za sprawą szefa skautów Jima Lawlora obserwuje trzech piłkarzy Pachuca CF – informuje „Manchester Evening News”

Manchester United, który latem 2010 roku za kwotę 6 mln funtów pozyskał Javiera Hernandeza planuje ponownie poszukać wzmocnień w Liga Bancomer MX. Celem obserwacji szefa skautów byli: Hirving Lozano, Rodolfo Pizzaro oraz Erick Gutierrez.

Prezydent Pachuca CF Jesus Martinez przyznał, że to Hirving Lozano był głównym celem obserwacji, jednak z dobrej strony również pokazali się dwaj pozostali piłkarze i będą podawani dalszej obserwacji.

– Tak to prawda, że był u nas szef skautów. Przygotował raport na temat naszych piłkarzy, jednak to „Chucky” był głownym powodem tej wizyty.

Hirving Lozano – występujący najczęściej w roli skrzydłowego jest uważany za jeden z największych talentów Ligi Meksykańskiej. Jak do tej pory rozegrał w obecnym sezonie 35 spotkań, w których zdobył 10 bramek oraz zanotował 8 asyst. Wraz z reprezentacją U20 wystąpił na MŚ w Nowej Zelandii. Zaliczył również debiut 10 lutego 2016 roku przeciwko Kanadzie w dorosłej reprezentacji kraju.

Rodolfo Pizzaro – środkowy pomocnik zespołu Pachuca, który może również występować na prawej obronie. W 29 meczach obecnego sezonu zdobył 6 bramek i zaliczył 5 asyst. Nie zaliczył jak do tej pory debiutu w pierwszej reprezentacji.

Érick Gutiérrez – podobnie jak Lozano jest wychowankiem klubu. Jego nominalną pozycją jest środek pola. Wystąpił łącznie w 33 meczach, w których zdobył 3 bramki i asystował przy 10 innych swojego zespołu. Regularnie jest powoływany również do kadry Meksyku U23, a wcześniej z zespołem U20 brał udział w MŚ.

Podobne artykuły

Don Balon: Bale jest po słowie z Man Utd

Mateusz Motyka

Record: United rozpoczęło negocjacje w sprawie Joao Felixa

Mateusz Motyka

MEN: Następca Herrery jest już w klubie

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o