Image default
Klub

Martial: Bawi mnie gdy Van Gaal na mnie krzyczy

628-390-martial-4

Anthony Martial powiedział, że często Louis van Gaal złości się na niego na treningach, jednak nauczył się z tego śmiać, bo wie, że Holender robi to dla jego dobra.

Francuz w swoim pierwszym sezonie na Old Trafford jest motorem napędowym Czerwonych Diabłów i czuje on, że swoją zasługę ma w tym także Louis van Gaal. Martial, który w grudniu skończył dopiero 20 lat, wziął na siebie grę United i zdobył dotychczas 12 goli.

Jeśli źle podam, ale popełnię jakiś błąd, Van Gaal jest pierwszym, którego krzyk słyszę. Trochę mnie to śmieszy, bo wiem, że on to robi dla mojego dobra. On che bym był perfekcjonistą i myślę, że jest to jedną z przyczyn dlaczego jestem obecnie w tak dobrej formie – powiedział Martial dla francuskiego „OutletRTL”.

Dzięki Niemu zaliczyłem ogromy progres, dodał mi też bardzo dużo pewności siebie i myślę, że może być to przyczyna mojego dobrego startu w Manchesterze United.

– To bardzo dobry trener. Naturalnie jego odbiór może być chłodny, jednak jeśli bliżej się go pozna, to miły człowiek. Jeśli zwycięża, widać u niego radość – dodał Francuz.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o