Image default
Klub Transfery

Ibrahimović: Latem wiele się wydarzy

628-390-zlatan

Zlatan Ibrahimović który rozgrywa najprawdopodobniej swój ostatni sezon w barwach PSG przyznaje, że kilka klubów jest poważnie zainteresowanych pozyskaniem go podczas letniego okienka transferowego.

Umowa reprezentanta Szwecji dobiega wraz z końcem obecnego sezonu. Jak sam przyznaje nie prowadzi żadnych rozmów w celu przedłużenia kontraktu i najprawdopodobniej odejdzie jako wolny zawodnik. Zainteresowanych pozyskaniem Szweda jest wiele czołowych drużyn z Manchesterem United na czele.

– To były fantastyczne cztery sezony w PSG. Zrobili wszystko co mogli zarówno dla mnie jak i mojej rodziny. Nasze relacje są bardzo pozytywne – przyznaje Ibrahimović.

– Tak to prawda, że jest zainteresowanie moją osobą. Czekam na odpowiedni moment kiedy to pojawią się konkrety i wówczas zdecyduję która opcja jest dla mnie najbardziej korzystna.

Zlatan Ibrahimović wraz z reprezentacją Szwecji zagra podczas Euro 2016. Są również duże szanse na wyjazd do Rio podczas igrzysk olimpijskich wraz z kadrą U23 jako jeden z trzech starszych zawodników mogących pojechać. Jak sam przyznaje czeka go naprawdę emocjonujące lato.

– Gdybym był w słabej formie na pewno nie miał bym tylu możliwości. Mam powody do zadowolenia. Najpierw występy podczas Euro, a później igrzyska.

– Latem wiele się wydarzy, więc zachowajcie cierpliwość a na pewno nie zabraknie wam tematów o czym pisać. Przyszłość nabiera pozytywnych kształtów – zakończył Zlatan 

 

Podobne artykuły

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a

PSG liczy na sprowadzenie De Gei za darmo

adi87a

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o